הניוזלטר של מנופים השארו מעודכנים. תמיד

 > 

חברים חדשים 2018

פתיחה 25.8.18 - נעילה 13.10.18

אמן: תערוכה קבוצתית
אוצרות: נוגה דוידסון

כחלק ממסורת ארוכת שנים, בית האמנים מצרף מדי שנה חברים חדשים לאגודת אמני ירושלים.
בתערוכה, הפותחת של עונת התערוכות השנתית, יוצגו שלושה אמנים חדשים, שהצטרפו השנה לאגודה: נעה ארד יאירי, אלה כהן ונסובר ושמעון פינטו.

נעה ארד יאירי מציגה סדרה בת שבעה פסלי “מדונה” – איקונות של נשים, החורגות מתפישות הנשיות ומן הסטיגמות המקובלות, ותחתן מציעות מנעד עשיר של צורות נשיות ומגוון אופני הצגה של הגוף הנשי.

אלה כהן ונסובר מציגה ציורים, שבהם היא חוקרת חפצי פולחן ומסורת מתוך פרספקטיבה, הנעה בין התמסרות למשמעויותיהם הרוחניות לבין התבוננות בהם מרחוק כחפצים שניתן לראות בהם הומור, חולין ויומיום.

שמעון פינטו מציג ציורים מן השנים האחרונות המרובדים בסימבוליזם אישי. בעבודותיו הוא מחבר בין סוגיות פילוסופיות ושאלות תיאולוגיות על זהות, ומעניק צורה והסמלה לתמונות חיים, לאסוציאציות, לזיכרונות ילדות ולמחשבות על מקומו של האמן בעולם כאדם וכיוצר.

מפגש גלריה – יום שלישי, 28.8.18, בשעה 18:00

Top
עוד תערוכות באזור:

בית האמנים ירושלים

בית האמנים בירושלים שוכן בבניין היסטורי ששימש בתחילת המאה העשרים את "בצלאל – בית-מדרש למלאכות אמנות" מייסודו של בוריס שץ, גלגולה הראשון של האקדמיה לאמנות ועיצוב. לימים הפך המקום לבית-נכות (מוזיאון) לאומי והוא שימש בתפקידו זה עד להקמתו של מוזיאון ישראל, ירושלים, אז עברו אוספי הבית אל המוזיאון החדש והיוו את גרעין האוספים של מוזיאון ישראל. מאז אמצע שנות השישים של המאה העשרים משמש הבית את אגודת הציירים והפסלים של ירושלים. בניהולה של האגודה הפך בית האמנים למרכז תערוכות תוסס המציע תמהיל מגוון וייחודי של אמנות ישראלית ובינלאומית. תכנית התערוכות השנתית כוללת סדרה לאמנים צעירים בולטים המציגים לראשונה את עבודתם, סדרה רטרוספקטיבית לאמנים ותיקים, תערוכות נושא מקיפות, תערוכות משותפות לאמנים ישראליים ובינלאומיים, ומגוון פעילויות נוספות
לאתר הבית
שמואל הנגיד 12
02-6253653
artists@zahav.net.il
ב', ד', ה' 18:00-10:00; ג' 20:00-14:00; ו' 13:00-10:00; שבת 14:00-11:00; א'- סגור
7, 19, 21, 4, 9, 18, 74
הצג מפה גדולה יותר
X