הניוזלטר של מנופים השארו מעודכנים. תמיד

 > 

קוביה לבנה

אמן: דפנה ילון
אוצרות: מתן ישראלי

במשך 10 ימים רצופים תפעל האמנית בתוך קוביה לבנה שתוצב בלב כיכר הדווידקה הסואנת.

אבני הריצוף עליהן תונח יעקרו ממקומן, והאדמה שתיחשף תחתיהן תהיה חומר הגלם למרחב החדש. עוברי האורח מוזמנים לקחת חלק: לעבד את האדמה, ללמוד על תכונותיה ולהיזכר "כי מעפר באת ולעפר תשוב".

הקוביה תוצג במקביל להקמת מרכז "אדמהיא" בבניין כלל הסמוך, שמטרתו להחזיר את האדמה – כחומר וכמהות, לשיח המתחדש אודות הקשר בין אדם, טבע, עיר וסביבה.

האמנית תפעל בקוביה בתאריכים : 15-25.10.15

שיח גלריה במרחב : בימי חמישי 29.10, 5.11 ו-12.11  בשעה 19:00

העבודה בתמיכת עדן, עיריית ירושלים והקרן לירושלים

 

iknQAKgqBZatIM2X0vIvh8TGteheJXk1n11QZqHO3wY,3C38F3Y1WZ4w3GPdjG4DZrQGH0WPSjaUpj0ooKL--nY

 

 

Top

123123

מוסללה היא קבוצת אמנים ירושלמית הפועלת בעיר מאז 2009. הקבוצה מפעילה סיורי אמנות ברחבי העיר בעקבות הפעילות האמנותית של הקבוצה במסלולים שונים ובינהם לאורך קו התפר בין מזרח ומערב, במוסררה ובבניין כלל.
המרפסת – ביתה החדש של קבוצת מוסללה בבניין כלל מוקם בימים אלו. המרפסת בקומה החמישית תהיה מרחב של למידה, יצירה, מפגש וחוויה בתחומי העשייה השונים של מוסללה. ניתן לערוך סיור בבניין כלל ובמרפסת בתיאום מראש.
סיור השבת של הקבוצה – ״אמנות וחומוס״ יוצא מדי שבת ב10:30 מכיכר ספרא, עובר דרך מוסררה, שטח ההפקר ומסתיים בחומוס המשובח של עכרמווי. הסיור באנגלית קלה, אין צורך להרשם מראש – רק להגיע בזמן. בסוף הסיור מוזמנים להשאיר תרומה להמשך הפעילות.
הקבוצה מפעילה סדנאות שונות ועורכת קורסים בתחומים שונים :
הסדנא במוסללה – סדנאות בעץ ובמתכת, קורסים מקצועיים או לנגרים מתחילים. ניתן גם לבוא לסדנא הפתוחה ולקבל ייעוץ והדרכה במקום.
אדמהיא – סדנאות, קורסים הדרכה וייעוץ בבנייה ופיסול באדמה וחומרים טבעיים.
המרכז לדבוראות ירושלמית – בואו ללמוד על עולמן המופלא של הדבורים, ללמוד על הסיבות להכחדותן ולהצטרף למאמץ לשקם את אוכלוסייתן על ידי גידול בשיטה הביו-דינמית.
לתיאום סיורים:tours@muslala.org
לאתר הבית
בניין כלל, רח' יפו 97 ירושלים
052-4678155
info@muslala.org
פתוח רצוף במרחב ציבורי
רכבת קלה תחנת הדווידקה
הצג מפה גדולה יותר
X