הניוזלטר של מנופים השארו מעודכנים. תמיד

 > 

קיר אמן | תמר לוינסון מארחת את שיר רז

פתיחה 11.6.18 בשעה 19:00

אמן: שיר רז
אוצרות: תמר לוינסון

בפרויקט צילומי זה, שיר רז עוקבת עם מצלמתה אחר סיפור האספלט שבאזור ים המלח. האספלט, שנוצר באופן טבעי בים המלח, מופיע באזור על גבי הסלעים, ממלא סדקים ומגיח מקרקעית הים- מתנתק וצף על פני המים.

 

העבודות בתערוכה משמשות כתיעוד למסע החיפושים של רז אחר שרידי האספלט הגולמי וסימנים להימצאותו באיזור ים המלח, מדבר יהודה וירושלים. במסעה עברה רז דרך אתרים ארכיאולוגיים ופינות טבע שוממות, צילמה את שרידי האספלט והנופים בהם הם נמצאים, כמו גם עדויות לתפקידו של האספלט בעברו של המקום. העבודות מציגות גם את תהליך החיפוש וגם את הממצאים שהוא העלה, במקבצי תצלומים שמהווים מעין פרקים ביומן החיפושים של האמנית.

 

לפרטים המלאים

לאירוע בפייסבוק

 

שיר רז

Top

סדנאות האמנים, ירושלים

סדנאות האמנים (ע"ר) הוקמו בשנת 1982 ע"י הקרן לירושלים והיו למיזם ראשון מסוגו בארץ שאיפשר לאמנים לפעול בחלל עבודה מסובסד לאורך זמן, במטרה לעודד את העשייה האמנותית בירושלים. המתחם כולל 15 חללי עבודה בהם פועלים אמנים מקצועיים מכל תחומי האמנות החזותית. האמנים, אשר נבחרים על ידי ועדה אמנותית, זכאים לפעול במקום למשך חמש שנים. בסדנאות לקחו חלק במשך השנים מיטב האמנים הפועלים בישראל, ביניהם לארי אברמסון, אסף בן צבי, אמנון בן עמי, אבי סבח, מאשה זוסמן, אתי אברג'יל, שי אזולאי ועוד. במתחם פועלת גלריה – שמשלימה וחושפת את פעילות האמנים בסדנאות לציבור הרחב. בנוסף, הגלריה מארחת תערוכות ופרויקטים מיוחדים, ובכך מהווה מרכיב חשוב בהתפתחות הסדנאות כמוסד משפיע ושותף לשיח האמנותי-תרבותי. הגלריה נוסדה ב-2010 הודות לתמיכתן הנדיבה של קרן ג’ורג’ וג’ני בלוך, קרן ד”ר גאורג וג’וזי גוגנהיים, וקרן אדולף ומרי מיל ופועלת בסדנאות האמנים בסיוע קרן לויד, באמצעות הקרן לירושלים.
לאתר הבית
האומן 26 , קומה 4, א.ת תלפיות
02-6797508
amos@artiststudiosjlm.org
ב' 10:00-16:00 ד' 10:00-16:00 ה' 12:00-20:00 ו׳ 10:00-14:00 ובתיאום מראש
5, 10, 13, 15, 30, 34
  הצג מפה גדולה יותר
X