הניוזלטר של מנופים השארו מעודכנים. תמיד

 > 

שקיעה

פתיחה: 8.2.20 - נעילה: דצמבר 2020

אמן: עינת עריף-גלנטי
אוצרות: סאלי הפטל נוה

★★ פתיחה מקוונת כפולה ושיח בתערוכות עם האמנים ואורחים נוספים בסדנאות האמנים ירושלים,

ביום שלישי, 27.10, בשעה 19:00 ★★

להרשמה ללא תשלום

 

התערוכה 'שקיעה', המוצגת בגלריה של סדנאות האמנים בירושלים, הינה תערוכה המסכמת תקופה בת 5 שנים בהן האמנית לקחה חלק בתכנית שהות האמן בסטודיו של סדנאות האמנים. 

 

תערוכה זו עוסקת בהשלכות של יחסי האדם והטבע על מצבו של הים התיכון ובמתח בין היופי לזיהום, שמתקיימים (עדיין) זה לצד זה, בתוך הקטסטרופה האקולוגית. עריף-גלנטי מבקשת להציג מעין דין וחשבון לא רשמי של המציאות, לשטוח את ממדי האסון האקולוגי ולהנכיח, באמצעות התיעוד והעבודות, את תפקידו המרכזי של האדם בהרס.

 

לראות את הים, טריפטיך, צילום והדפסה ארכיבית, 210X46 ס"מ, 2017

Top

סדנאות האמנים, ירושלים

סדנאות האמנים (ע"ר) הוקמו בשנת 1982 ע"י הקרן לירושלים והיו למיזם ראשון מסוגו בארץ שאיפשר לאמנים לפעול בחלל עבודה מסובסד לאורך זמן, במטרה לעודד את העשייה האמנותית בירושלים. המתחם כולל 15 חללי עבודה בהם פועלים אמנים מקצועיים מכל תחומי האמנות החזותית. האמנים, אשר נבחרים על ידי ועדה אמנותית, זכאים לפעול במקום למשך חמש שנים. בסדנאות לקחו חלק במשך השנים מיטב האמנים הפועלים בישראל, ביניהם לארי אברמסון, אסף בן צבי, אמנון בן עמי, אבי סבח, מאשה זוסמן, אתי אברג'יל, שי אזולאי ועוד. במתחם פועלת גלריה – שמשלימה וחושפת את פעילות האמנים בסדנאות לציבור הרחב. בנוסף, הגלריה מארחת תערוכות ופרויקטים מיוחדים, ובכך מהווה מרכיב חשוב בהתפתחות הסדנאות כמוסד משפיע ושותף לשיח האמנותי-תרבותי. הגלריה נוסדה ב-2010 הודות לתמיכתן הנדיבה של קרן ג’ורג’ וג’ני בלוך, קרן ד”ר גאורג וג’וזי גוגנהיים, וקרן אדולף ומרי מיל ופועלת בסדנאות האמנים בסיוע קרן לויד, באמצעות הקרן לירושלים.
לאתר הבית
האומן 26, קומה 3, א.ת תלפיות
02-6797508
amos@artiststudiosjlm.org
ב', ד' 10:00-16:00 ה' 12:00-20:00
34, 13, 5
  הצג מפה גדולה יותר
X