![](http://manofim.org/harama/wp-content/uploads/2020/06/אבנר-פינצ׳ובר-ירוק-איקאה.jpg)
ירוק איקאה, 2016, רדי־מייד מטופל, 29X37.5X0.2 ס"מ
ירוק איקאה
![Bookmark and Share](http://s7.addthis.com/static/btn/v2/lg-share-en.gif)
אבנר פינצ'ובר, בוגר התוכנית ללימודי המשך במדרשה, מכללת בית ברל, ובוגר הטכניון בארכיטקטורה. עבודתו כסאות הוצגה בפסטיבלים רבים, וזכתה בחמישה ציונים לשבח. הציג בין היתר במוזיאון לאמנות עכשווית של קראקוב; Moderna Museet, מאלמו, שוודיה; Trinity Laban Conservatoire, לונדון; Museum Basler Papiermühle, באזל, שוויץ; הביאנלה הארצית השביעית לרישום, ירושלים; מוזיאון ינקו־דאדא, עין הוד; המרכז לאמנות עכשווית בערד; גבעון פורום לאמנות, תל־אביב; גבעון גלריה לאמנות, תל־אביב; המקרר, תל־אביב. זכה במענקים מטעם מועצת הפיס לתרבות ואמנות, משרד התרבות – הקרן ליוצרים עצמאיים, וקרן משפחת אוסטרובסקי. חבר גלריה בנימין.