![](http://manofim.org/harama/wp-content/uploads/2020/10/S7A0104-1.jpg)
9, 2019, מראה הצבה. צילום: לנה גומון
9
![Bookmark and Share](http://s7.addthis.com/static/btn/v2/lg-share-en.gif)
תערוכת היחיד של הילה עמרם, "9", הוצגה במוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית (פתיחה: מאי 2019) לרגל זכייתה בפרס קשת. המיצב שייצרה גילם מעין חלל מעבדת DIYBio ושפך אור על קיומן של תנועות ביו־האקרים – קבוצות אנשים אשר עורכים ניסויים ביולגיים עצמאיים ומקיימים זירות אלטרנטיביות, חוץ ממסדיות, של החלפת ידע.
קראו את הטקסט LINK IN BIO: על כלכלה חדשה של ייצור ידע, מאת אוצרת התערוכה מלגוז'טה לודוויז'יאק
–
הילה עמרם, יוצרת רב־תחומית, בוגרת התואר הראשון באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל ולימודי אמנות במדרשה לאמנות, בית ברל. הציגה בתערוכות בארץ ובעולם בהם תערוכת במזויאון הרצליה לאמנות עכשווית; מוזיאון פתח תקוה לאמנות; מוזיאון דארווין, מוסקבה; גלריה דנה לאמנות, יד מרדכי; במסגרת התערוכה ”Glasstress” בביאנלה בוונציה, ועוד. עמרם היא זוכת פרס קרן שרת, פרס עידוד היצירה, ופרס קשת. חיה ועובדת בתל־אביב.