הניוזלטר של מנופים השארו מעודכנים. תמיד

 > 

מגדלים פורחים

פתיחה: 13.09.22 בשעה 18:00 - נעילה: 12.11.22

אמן: ניבי אלרואי, טל בוניאל, כרמי דרור, דור זליכה לוי, מירי סגל, קרן רוסו
אוצרות: סמדר צוק ועופר גץ

השקת תערוכה ראשונה באגף הווירטואלי – בית האמנים ירושלים

 

האגף הווירטואלי, יוזמה חדשה של בית האמנים ירושלים, הוא פלטפורמה להצגת תערוכות, שבה מועתקת הסביבה הפיזית של המבנה ההיסטורי אל מרחב הרשת ויוצרת מעין אגף תצוגה חדש ונוסף לפעילות הענפה של המקום. 

 

התערוכה הקבוצתית הראשונה "מגדלים פורחים" תהיה זמינה לצפייה מכל מחשב או מכשיר נייד דרך אתר בית האמנים ירושלים. 

 

התערוכה חוקרת את הטכנולוגיה הממוחשבת כמצע או כבמה לאמנות, ובאמצעותה שואפת להעניק תחושה של הִימצאות ונוכחות אל מול עבודות אמנות בתוך אותו עולם וירטואלי.

 

ליווי אמנותי: הדס מאור

 

עוד בבית האמנים:

מפגש גלריה בתערוכה "מאי אלימלך | הנסיכה – תערוכה בסדרת נדבך 23"

יום שבת 17.9 בשעה 12:00

 

Top

בית האמנים ירושלים

בית האמנים בירושלים שוכן בבניין היסטורי ששימש בתחילת המאה העשרים את "בצלאל – בית-מדרש למלאכות אמנות" מייסודו של בוריס שץ, גלגולה הראשון של האקדמיה לאמנות ועיצוב. לימים הפך המקום לבית-נכות (מוזיאון) לאומי והוא שימש בתפקידו זה עד להקמתו של מוזיאון ישראל, ירושלים, אז עברו אוספי הבית אל המוזיאון החדש והיוו את גרעין האוספים של מוזיאון ישראל. מאז אמצע שנות השישים של המאה העשרים משמש הבית את אגודת הציירים והפסלים של ירושלים. בניהולה של האגודה הפך בית האמנים למרכז תערוכות תוסס המציע תמהיל מגוון וייחודי של אמנות ישראלית ובינלאומית. תכנית התערוכות השנתית כוללת סדרה לאמנים צעירים בולטים המציגים לראשונה את עבודתם, סדרה רטרוספקטיבית לאמנים ותיקים, תערוכות נושא מקיפות, תערוכות משותפות לאמנים ישראליים ובינלאומיים, ומגוון פעילויות נוספות
לאתר הבית
שמואל הנגיד 12
02-6253653
artists@zahav.net.il
ב', ג', ד', ה' 10:00 – 18:00, שבת 11:00 – 14:00
7, 18, 74, 75, 77, 34, 22
הצג מפה גדולה יותר
X