![](https://manofim.org/harama/wp-content/uploads/2013/02/Untitled-bread-n-butter-4-940X637.jpg)
ללא כותרת (Bread n' butter, or mustard pickles), הדפסת פיגמנט ארכיונית, 2009
קרן זלץ
מספר עבודות מן השנים האחרונות
![Bookmark and Share](http://s7.addthis.com/static/btn/v2/lg-share-en.gif)
נולדה ב-1981. חיה ועובדת בישראל.
סיימה את לימודי התואר הראשון בבית הספר לאמנות "המדרשה" בשנת 2008 ולומדת לקראת תואר שני בתכנית הבינתחומית באמנויות באוניברסיטת תל אביב. קיבלה מלגת שהות-אמן במימון Stiftung Künstlerdorf בגרמניה בשנת 2011 ומענק לאמנים מטעם Roberto Cimetta Fund. מציגה בתערוכות בארץ ובעולם והשתתפה בביאנאלה לאמנות עכשווית בסופיה, בולגריה בשנת 2011.