![](https://manofim.org/harama/wp-content/uploads/2016/04/1.jpg)
Monumentalise
אתר אינטרנט והזמנה לפעולה במרחב הציבורי, 2015
![Bookmark and Share](http://s7.addthis.com/static/btn/v2/lg-share-en.gif)
הפרויקט monumentalise הוא שיתוף פעולה בין יוליה טורבן וטל אלפרשטיין, במסגרת חילופי אמנים בפרויקט en/COUNTERs.
סדרה של אנדרטאות זיכרון מגרמניה וישראל שנבנו מחדש על ידי אנשים, אנחנו מציעות תחליף זמני לאנדרטאות הקבועות, במקום פסל- פעולה ספורטיבית, תרגיל או טקס גופני, שניתן לבצע בכל עת ובכל מקום.
מוזמנים לאתר הפרויקט שם תוכלו להוריד הוראות הרכבה ולתרגל בעצמכם או להציע לנו אנדרטאות משלכם.
* * *
יוליה טורבן, נולדה ב1990 ברמת גן, ישראל וגדלה בגרמניה. חיה ועובדת בברלין. למדה מחול ולימודי תרבות בדיסלדורף וסידני, וכעת לומדת כוראוגרפיה בברלין. טורבן עובדת כרקדנית ובפרויקטים רב-תחומיים.
טל אלפרשטיין, נולדה ב1985 בתל אביב, וגדלה בגליל. חיה ועובדת בתל אביב. בוגרת המחלקה לאמנות בצלאל, וכעת משלימה את התואר השני בבית הספר לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב.