הניוזלטר של מנופים השארו מעודכנים. תמיד

 > 
המערבל – הרצועה המוזיקלית של פסטיבל מנופים

★ כל אירועי הפסטיבל מתרחשים באופן מקוון ★

 

מנופים בשיתוף גנרטור מציגים:

 

בשידור חי מאולם הפרסה החדש בירושלים, ובמיוחד לכבוד הפסטיבל

סדרת מופעים מותאמי מקום המערבלים בין אמנות ומוזיקה, מזרח ומערב, ישן וחדש. 

חוץ מלשמוע מוזיקה מעולה, ננסה לבחון את האפשרות לאינטראקציה בין המופיעים לקהל בשידור חי – מה זה אומר? תצטרכו לבוא ולראות (:

 

ניהול אמנותי: נועה מלמד וזאנה

 

כל כרטיס שנקנה מסייע להמשך הפעילות של פסטיבל מנופים. תודה על הרכישה!

 

לפירוט המופעים גללו מטה ▼

 

 

***

 

צילום: וניה מהריק (וולקן אנטרטינמנט), בן פלחוב (אסף אמדורסקי)

 

יום רביעי | 28.10.2020 | 21:00

אסף אמדורסקי

וולקן אנטרטינמנט

 

אסף אמדורסקי, נסיך המוסיקה מתל אביב, אשר לאחרונה איך אומרים, מכתת רגליו לירושלים לא מעט. מהמוסיקאים והיוצרים המוכשרים בארץ ומולטי אינסטרומנטליסט בחסד, שלא מפסיק לחדש ומחבר את הקהל באופן ישיר ונטול פילטרים במופע סולו משיריו במעטפת אלקטרונית.

 

היישר מהסצינה הירושלמית – דריה לוין, רוחמה כרמל ופיקה מגריק מבשלות אלקטרו פופ מזרח תיכוני עם הרבה חריף. הפרויקט נוסד בירושלים ב2015 ומאז טייל ברחבי הארץ ובאירופה. הפסקת הטיסות הפתאומית השביתה את הסיורים העתידיים של ההרכב וכמו כולנו, חברות הטריו מצאו את עצמן נעולות בהסגר. כשהחלה היציאה האיטית החוצה, הן גיששו וניסו להבין לאן הרוח נושבת – המסקנה שלהן הייתה ברורה ומיידית: את חגיגת החיים הוולקנים אי אפשר, או יותר נכון – אסור להפסיק. הן עמלות בימים אלו על מופע מאסיבי בכלים אקוסטים ואלקטרונים, מוסיקה מרקידה ועליה טקסטים חדים ברוסית שגם מי שאינו דובר את השפה יכול להתחבר אליהם. 

צילום: IM WITH THE BAND (אלה דניאל), ויקטור מופר (Black Bruises).

 

יום חמישי | 29.10.2020 | 21:00

Black Bruises ft. Black Betty 

בלאק ברוזס מארחים את אלה דניאל

 

Black Bruises הרכב הבלוז של רביד כחלני (ימן בלוז) ועוזי רמירז (האחים רמירז, בום פם) היווה בשביל השניים ציר מרכזי לביטוי בימי הקורונה. לפני המגיפה כל אחד מהם היה עסוק בקריירה ענפה ומפוארת בארץ ובחו"ל. בזמן הסגר, כשכל אחד היה ספון בביתו, הם החליפו ביניהם קבצים ויצרו מוזיקה חדשה דרך מסך דיגיטלי מפוצל. ברגע שהתאפשר לזמן קצוב להופיע הם קפצו על ההזדמנות והספיקו לשחרר ולהשתחרר במופע אחד. עולם התרבות וההופעות עדיין לא נפתח בישראל, אבל את הבלוז של התקופה הזו אי אפשר לסגור. התקופה הנוכחית היא בלוז, היא שירה בעקבות הנשמה. היא אפלה וכלואה, היא אופטימית וחופשייה. במופע תתארח הזמרת אלה דניאל (Betty Bears) המחוברת בעצמה אל סגנון מוזיקלי זה מהמקומות העמוקים ביותר. בלוז של אישה בביתה בזמן סגר, קולה העוצמתי של אלה והמצולות אליהן היא מגיעה בשירתה יתערבבו בסאונד של כחלני ורמירז לסשן של מוסיקת נשמה. 

***

לצפייה מרוכזת בכל האירועים לחצו כאן

 

X