הניוזלטר של מנופים השארו מעודכנים. תמיד

 > 
28.10 | פסגות היומיום: ערב בבית טיכו

יום חמישי 28 באוקטובר 2021

 

17:00

חצר בית טיכו 

נופי חלום – סדנת פיסול לילדים והוריהם 

בתערוכה ״פסגות היומיום״ מחברת האמנית ענבל הופמן, בדרך לא צפויה, בין חומרים שניתן למצוא בכל בית ויוצרת מהם פסלים ונופים חלומיים. בהשראת התערוכה משפחות מוזמנות להתנסות בפיסול בגבס בצירוף חומרים וחפצים מהבית ומחיי היומיום. באמצעותם, כל משפחה תיצור יחד מקומות דמיוניים שהייתה רוצה לבקר בהם.

 

*המשתתפות.ים מתבקשים להביא חפצים שאין בהם שימוש שישולבו ביצירה ויקבלו חיים חדשים (אריזות מוצרים, קופסאות, שקיות ניילון צבעוניות, בדים ובגדים).

**מומלץ להגיע בבגדים חמים שניתן ללכלך.

19:00

שיח גלריה בתערוכה "פסגות היומיום"

האמנית ענבל הופמן תדבר על תערוכת היחיד שלה, על המקום שלה בין הבית לסטודיו, בין תפקיד "האימא" לאמנית, בין הגבוה והנמוך בחומרים ובאמנות בכלל, על מקורות ההשראה ועל מקומם של קריצה והומור ביומיום.

 

להרשמה מראש לחצו כאן

 

21:00

גל דה פז | מופע סולו על פסנתר

גל דה פז היא זמרת ויוצרת ייחודית בנוף הישראלי. בתור סולנית להקת The Paz Band וחברה בהרכב Lucille Crew, היא הוציאה כשישה אלבומים והופיעה בעשרות הופעות בכל רחבי הארץ במגוון מועדוני הופעות גדולים, שלל פסטיבלים וכמובן חימום בלתי נשכח ומאה אחוז רוקנרול ללהקת אירוסמית' האגדית על במת פארק הירקון. הרפרטואר שלה שופע בשיתופי פעולה רבים עם אמנים מן השורה הראשונה בסצנת המוזיקה הישראלית: שלום חנוך, פיטר רוט, גיא מזיג, נצ'י נצ' וחמי רודנר.

לצד מופעים מרובי משתתפים שבהם היוותה שחקנית קבוצתית וחלוצה מרכזית, בשנת 2019 יצאה דה פז עם מופע סולו פסנתר בעקבות אלבומה האחרון. כיאה לנסיכת רוקנרול אמיתית, מלאת סול וכריזמה שאפשר להרגיש גם מהיציע הכי מרוחק, דה פז שורפת את הבמה בכל פעם מחדש כאילו זה המופע הראשון והאחרון שנזכה לצפות בו. השנה בפסטיבל מנופים היא תגיע לבית טיכו היפה ומלא ההשראה לפגוש בפסנתר כנף ותעניק לקהל חווית סולו פסנתר אינטימית ומלאת אנרגיות מחשמלות למרות שלא תהיה אפילו גיטרה אחת!

 

** הכניסה בכפוף לכללי התו הירוק **

X