כניסה חופשית

אלמנטים | Motus Tardus

רביעי, 10.07.24 | 20:00 | מופע במפעל

קנו כרטיסים

מופע דיאלוגי בין סאונד, אדם ומכונה- אהוד לקס מוזיקאי ואיש סאונד, ייצור סדרה של התערבויות סאונד בזמן הווה במיצב "גוף הזמן" שיצר האמן מיכאל שילה (אוצרת: אביטל וכסלר). המיצב העשוי חלקים מכניים ומנועים, יגיב אל אותות וצלילים מפתיעים שיניעו בו חיים חדשים ויגלו מה הזמן והסאונד רושמים בגוף המכונה.

לצד המופע, בתערוכה (אי)סטוריות (אוצר: אבשלום סולימן), האמנית לי ברבו תקים סטודיו ארעי, שיוקדש לצילום פריטי טקסטיל משפחתיים. הקהל מוזמן להביא פריטי בד וטקסטיל הנושאים עמם סיפורים וזיכרונות – מפות, מפיות, ציפיות, שמיכות, כל מה שהופך מקום לבית. האמנית תקשיב לסיפורי הפריטים ותתעד אותם בצילום, העתק דיגיטלי ישלח למשתתפים. הדימויים יהפכו לקולאז' דיגיטלי, שמיכת טלאים גדולה המורכבת מהרקמה האנושית של באי המפעל ומשתתפי הפרויקט.

האמנית סלי קריסטל תרקום ותשוחח עם הקהל על בתים וזכרונות. קריסטל מתחקה אחר דגם מרצפות הטראצו המקוריות של בית סראפים בו שוכן המפעל. כאמנית רגישה למסורות של מלאכת כפיים ואומנויות מסורתיות, ניסתה קריסטל לחלץ מתוך הדגמים המופשטים הגנריים הד לגורלם של בני הבית. את הרמזים שמצאה היא הופכת לעבודת רקמה המצטברת לעיניכם.

לפרטים נוספים

איך מגיעים

השארו מעודכנים

צרו קשר