המערבל

הרצועה המוזיקלית של פסטיבל מנופים

13-15.12.2023
קנו כרטיסים

בסיום כל יום של מנופים, מופעי מוזיקה מגוונים שכל אחד ואחת ימצאו בהם מקום.
יעלו ויבואו: טדי נגוסה, שם טוב לוי ופלמנקו נטורל.
כל המופעים יתקיימו על הבמה המפנקת של הצוללת הצהובה.

ניהול אמנותי המערבל: נועה ואזנה מלמד
ניהול אמנותי פסטיבל מנופים: רינת אדלשטיין

13.12יום רביעי
14.12יום חמישי
15.12יום שישי

טדי נגוסה

20:30 פתיחת דלתות | 21:00 מתחילים
הצוללת הצהובה, רח' הרכבים 13

נגוסה הוא אחד הראפרים המסקרנים בסצנה המקומית בשנים האחרונות. שורש היצירה וההשראה שלו היא העיר לוד, שם גדל ובה הוא חי עד היום. 

הראפרים שליוו אותו באוזניות עוד מילדותו, והמציאות ברחובות סביבו, יצרו את המרחב בו החל לכתוב. המוזיקה והמשפחה התומכת העניקו לטדי את השליטה ואת היכולת לכתוב לעצמו את תסריט חייו וללכת בעקבות החלום – ליצור ולהפוך את המוזיקה לכלי לביטוי עצמי, למחאה, וליצירת שינוי חיובי בחברה.

זוהי הזמנה פתוחה לערב של ביטים ופלואו, שיחברו חזרה ללב הפועם של החיים. את הערב יפתח ויסגור DJ PAPA עם אפרוביט, אלקטרוניקה ופאנק מאז ועכשיו.

צילום: רפאל שחורי
צילום: רפאל שחורי

שם טוב לוי

20:30 פתיחת דלתות | 21:00 מתחיליםלקחת פסק זמן
הצוללת הצהובה, רח' הרכבים 13

אחד היוצרים החשובים והותיקים בארץ, זמר, חלילן ומלחין בחסד במופע אינטימי ומיוחד ברוח התקופה. לוי יבצע שירים וקטעים מיצירתו רבת השנים. הוא ינגן וישיר מילים ומנגינות שחודרות אל נימי הנשמה ויודעות בדרכן להציע רפואה.

ברפרטואר המופע שירים מתוך "קצת אחרת", "צליל מכוון", "ששת", מאלבומי הסולו, וכן מהאנסמבל: "תחנות רוח", "בן אדמה", "שם יש". פינה מיוחדת תוקדש ליצירה המשותפת רבת השנים עם אריק איינשטיין

בין השירים והקטעים: הנסיך הקטן, עוד ניפגש, שובי לביתך, העיר, יכול להיות שזה נגמר, ככר החלומות, טווס הזהב, התעוררות, פסק זמן, בלילות הסתיו.

אזלו הכרטיסים
באדיבות שם טוב לוי
באדיבות שם טוב לוי

פלמנקו נטורל

13:00 פתיחת דלתות | 13:30 מתחיליםשישי צהריים של טבלאו פלמנקו ירושלמי
הצוללת הצהובה, רח' הרכבים 13

מפגש פסגה של אמנות הריקוד, השירה ונגינת הפלמנקו. מקורות הפלמנקו הם בדרום ספרד אך אמנות זו התמקמה היטב בליבם הגדול, החם והאוהב של יוצרים ויוצרות בירושלים. במופע מלא עוצמה ורגש, הקהל מוזמן לצלול אל תוך שילוב אמנויות השזורות זו בזו בדבקות ולגלות איך אפשר לאהוב, לכאוב, לקוות, לשמוח ולכעוס בעת ובעונה אחת. 

ריקוד – שרון שגיא / אתי גורי ומרים לוי – שירה / אופיר עטר – גיטרה / יובל קאופמן – קחון

צילום: עדי אלון
צילום: עדי אלון

השארו מעודכנים

צרו קשר